
dr n. med. Aleksandra Kocbach-Przudzik
Specjalista chorób zakaźnych oraz lekarz medycyny estetycznej
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na co dzień pracuje w Klinicznym Oddziale Chorób Zakaźnych w Ostródzie, gdzie również prowadzi zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego Wydziału Lekarskiego zarówno polsko, jak i anglojęzycznymi.
Aktywnie uczestniczy w ogólnopolskich i zagranicznych konferencjach naukowych oraz warsztatach w renomowanych europejskich szpitalach m.in. w King’s College Hospital w Londynie w ramach Hepatology Academy Preceptorship.
Obroniła pracę doktorską dotyczącą stłuszczenia wątroby u pacjentów z zakażeniem HCV poddanych terapii lekami bezpośrednio hamującymi replikację.
Jej kliniczne zainteresowania to wirusowe zapalenia wątroby, borelioza.
Bierze udział w licznych aktywnościach mających na celu podnoszenie świadomości środowiska lekarskiego innych specjalności na temat zakażenia HCV.
Ukończyła podyplomowe studia GWSH w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna i uzyskała tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej. Ponadto jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej I Anti-Aging. Jest uczestnikiem wielu konferencji i kursów z zakresu medycyny estetycznej, na których stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności praktyczne.
W Warmia Medical Clinic wykonuje zabiegi z zakresu: toksyny botulinowej, mezoterapii, iniekcji kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, peelingów medycznych i inne.
Ceni sobie holistyczne podejście do pacjenta. W pracy jest nastawiona na naturalny efekt i zadowolenie pacjenta.
W pracy stawia przede wszystkim na profesjonalizm i na dobrą relację z pacjentem.

dr n. med. Maciej Przudzik
Specjalista urologii z prestiżowym tytułem Fellow of European Board of Urology (FEBU)
Na co dzień pracuje w Klinice Urologii Szpitala MSWiA w Olsztynie, gdzie jest zastępcą Kierownika Kliniki ds. naukowych. Jego pasją jest małoinwazyjne leczenie nowotworów układu moczowego, ze szczególnym uwzględnieniem raka nerki, gruczołu krokowego i pęcherza moczowego, jak i endoskopowe leczenie kamicy moczowej oraz łagodnego rozrostu stercza.
Jest autorem i współautorem licznych publikacji w renomowanych czasopismach urologicznych takich jak: Urology, World Journal of Urology, International Urology and Nephrology, entral European Journal of Urology.
Aktywnie uczestniczy oraz prezentuje prace naukowe na polskich i światowych kongresach urologicznych – American Urological Association (AUA), Endourological Society (WCE), Société Internationale D’Urologie (SIU), European Urological Associaton (EAU). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU). W kwietniu 2019 roku z wyróżnieniem obronił pracę doktorską dotyczącą małoinwazyjnego leczenia kamicy dolnych dróg moczowych. W lutym 2020 roku odbył staż endourologiczny w Szpitalu Uniwersyteckim w Örebro w Szewcji. Od 2020 roku jest Opiekunem Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Urologii, którego członkowie wygrali oraz zdobyli liczne wyróżnienia na międzynarodowych i krajowych konferencjach studenckich.
Od 2022 jest sekretarzem Zarządu Oddziału Północno- Zachodniego.
W 2024 roku został powołany przez Wojewodę Warmińsko- Mazurskiego na konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie urologii.

dr n. med. Piotr Paweł Kocbach
Specjalista chorób zakaźnych
Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie oraz Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Posiada specjalizacje w dziedzinie chorób zakaźnych, wewnętrznych, medycyny pracy i medycyny paliatywnej.
Konsultant wojewódzki w dziedzinie chorób zakaźnych dla województwa warmińsko-mazurskiego, dr n. medycznych, nauczyciel akademicki – Adiunkt na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
Od ponad 20lat związany ze Szpitalem w Ostródzie jako Ordynator Klinicznego Oddziału Chorób Zakaźnych.
Stworzył pierwszy i jedyny na terenie woj. warmińsko-mazurskiego Ośrodek diagnostyki i leczenia dla chorych zakażonych wirusem HIV i z AIDS. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego, Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS oraz European AIDS Clinical Society.
Wyróżniony Odznaczeniem Zasłużony Lekarz Warmii i Mazur, Srebrnym Krzyżem Zasługi, Złotym medalem Akademii Polskiego Sukcesu.
Sekretarz Okręgowej Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie oraz członek Naczelnej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Lek. Agnieszka Walczak
Lekarz medycyny estetycznej
Absolwentka kierunku lekarskiego UWM w Olsztynie w 2019 r. Jeszcze w trakcie studiów odbyła 3-letni wolontariat na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.
Jest laureatem stypendium ministra dla najlepszych studentów w roku akademickim 2018/2019 oraz zajęła 2 miejsce w międzynarodowym konkursie anatomii preparacyjnej „Scalpelum Aureum” w 2015 r. Aktualnie rezydentka otorynolaryngologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie.
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej od 3 lat.
Prywatnie mama dwójki córeczek, malarka, dziewiarka oraz snowboardzistka - uwielbiająca sporty ekstremalne.

Lek. dent Kinga Gromelska-Gąsiorek
Lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej
Ukończyła podyplomową szkołę Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie, założoną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
W pracy stawia przede wszystkim na uzyskanie naturalnego efektu u swoich pacjentów.
Uczestniczka szkoleń i warsztatów z zakresu zabiegów anti-aging, wolumetrii oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała.

lek. Natalia Galińska-Liss
Specjalista gastroenterologii dziecięcej
Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała specjalizację w zakresie gastroenterologii dziecięcej w 2023 roku, jednocześnie rozpoczynając specjalizację z alergologii.
W latach 2014-2023 odbywała szkolenie specjalizacyjne w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Swoją praktykę zawodową zdobywała pracując na oddziałach pediatrycznych, w poradni gastroenterologicznej oraz odbywając liczne staże specjalizacyjne m.in w Klinice Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii IP-CZD w Warszawie oraz w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci w Gdańsku.
W roku 2023 rozpoczęła szkolenie w Oddziale Alergologiczno-Rehabilitacyjnym w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Ameryce wykonując tam pracę w zakresie alergologii.
Prowadzi działalność dydaktyczną pracując w Katedrze Pediatrii Klinicznej Uniwersytetu Warmińsko Mazurski w Olsztynie.
Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci, Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.
Swoją wiedzę w zakresie gastroenterologii i alergologii stale poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniach. Wykonuje także badania ultrasonograficzne jamy brzusznej u dzieci.

lek. Anna Maruszewska
Specjalista neurochirurgii
Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – dyplom uzyskała w 2014 roku. Staż podyplomowy odbywała w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu oraz Szpitalu MSWiA w Olsztynie. Od 2016 roku pracowała w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie specjalizując się z zakresu neurochirurgii. Tytuł specjalisty uzyskała w 2023 roku. Od 2020 roku pracuje nad rozprawą doktorską w ramach Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
Zajmuje się szeroko pojętym leczeniem bólu kręgosłupa wykonując zabiegi przeciwbólowe.
W kręgu umiejętności lekarz Anny jest również neurochirurgia czynnościowa.
Zajmuje się kwalifikacją do zabiegów neurochirurgicznych w obrębie kręgosłupa oraz mózgowia.
Jeste członkiem Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów oraz International Neuromodulation Society.

lek. Marta Kamińska
Specjalista chorób wewnętrznych, lekarz medycyny podróży
Jest absolwentką kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Pracuje od 7 lat w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Hepatologii Państwowego Instytutu Medycznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie, jest lekarzem ze specjalizacją z chorób wewnętrznych.
Wykonuje badania Fibroscan (potwierdzone certyfikatem) oraz ultrasonografii wątroby.
Wykonuje zabiegi paracentezy, pleurocentezy, biopsji wątroby jak również trepanobiopsji szpiku.
Ukończyła studia podyplomowe Medycyna Extremalna i Medycyna Podróży na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz posiada Certyfikat Certyfikowanych Centrów Medycyny Podróży.
Jest również certyfikowanym nurkiem oraz posiada licencje pilota paralotni.

lek. Kamila Czarnacka
Specjalista chorób wewnętrznych i nefrologii
Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, specjalistą chorób wewnętrznych i nefrologii. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie chorób wewnętrznych ukończyła w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku w Klinice Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych, a specjalizację z nefrologii odbywała, pracując głównie w Stacji Dializ w Ostródzie i Oddziale Klinicznym Nefrologicznym, Hipertensjologicznym i Chorób Wewnętrznych i w Olsztynie.
Zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem pacjentów z przewlekłą chorobą nerek, przygotowaniem do dializ lub przeszczepienia nerki oraz wstępną diagnostyką kłębuszkowych chorób nerek.

mgr Rafał Czepan
Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości somatycznych ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń funkcjonalnych kręgosłupa, stawów obwodowych, urazów ortopedycznych, migrenowego bólu głowy a także zaburzeń funkcjonowania stawów skroniowo-żuchwowych. Wykształcenie fizjoterapeutyczne zdobał w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie i od wielu lat pomaga pacjentom w powrocie do bezbólowego funkcjonowania w ramach indywidualnej praktyki fizjoterapeutycznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach specjalistyczny prowadzonych przez światowe autorytety.
Uzyskał międzynarodowy certyfikat terapeuty manualnego medycyny ortopedycznej w International Academy of Orthopedic Medicine. Kształcił się w zakresie medycyny osteopatycznej u największych światowych ekspertów osteopatycznych w Still Academy of Osteopathy.
Staże zawodowe zdobywał w takich klinikach jak Carolina Medical Center czy Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus w Warszawie. Pełnił funkcję nauczyciela akademickiego w Olsztyńskiej Szkole Wyższej, na kierunku Fizjoterapia, prowadząc zajęcia z Terapii Manualnej i Anatomii Palpacyjnej.
Odbyte szkolenia specjalistyczne:
- Osteopatia - Still Academy of Osteopathy
- Anatomia palpacyjna- dr Marian Majchrzycki D.O
- Powięź i techniki powięziowe - dr Enrique Gilsanz Caceres D.O
- Neurologia i Fizjologia w osteopatii- Michel Leduc D.O
- Patologia, Semiologia, Badanie kliniczne - Jakub Stępnik D.O
- General Osteopathic Treatment - Bartosz Szpot D.O
- HVLA i Techniki Strukturalne - Dominik Wrotniak D.O
- Osteopatia Wisceralna - Michel Puylaert D.O
- Integracja Osteopatyczna - Mario Luis Gonzalez Diaz D.O
- Stany Ostre - dr Marian Majchrzycki D.O
- Osteopatia Cranialna - Timothy Marris D.O
- Medycyna Manualna wg FRSc - dr Radosław Składowski
- Igłoterapia - dr Radosław Składowski
- International Academy of Orthopedic Medicine - międzynarodowy terapeuta manualny medycyny ortopedycznej nr PL027 - Didi van Paridon-Edauw, Anja Matthijs, Omer Matthijs, dr Martina Dietl-Fried
- Współczesne Metody Diagnostyki i Leczenia Tkanek Miękkich nr dyplomu 199- dr n.k.f. Jarosław Ciechomski
- Fascial Distorsion Model - Stefan Anker D.O
- Techniki Stilla - Jonathan Edis D.O
- Uczestnictwo w I Międzynarodowym Kongresie „Tkanki Miękkie w praktyce fizjoterapeuty”
- Uczestnictwo w I Międzynarodowym Kongresie „Tkanki Miękkie w praktyce fizjoterapeuty”

mgr Iwona Bogusz
Jest psychologiem i terapeutą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dorosłymi oraz z młodzieżą.
Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (certyfikat PTTPB nr 1533).
Głównie zajmuje się terapią zaburzeń lękowych i depresyjnych. Pomaga osobom borykającym się z szeroko pojętymi trudnościami emocjonalnymi, osobistymi, rodzinnymi i społecznymi. W gabinecie współpracuje również z parami i małżeństwami.
Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym.
Filarem kontaktu z pacjentem jest otwartość, spokój, empatia, dialog i zrozumienie.
Ukończone szkoły oraz szkolenia:
- Dyplomowany psycholog, absolwentka Instytutu Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
- Certyfikowany psychoterapeuta, absolwentka Szkoły Psychoterapii poznawczo-beawioralnej SWPS w Warszawie
- Szkolenie z TSR- Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach.
- Posiada wszelkie wymagane uprawnienia do prowadzenie badań psychologicznych kierujących pojazdami i osób ubiegających się i posiadających uprawnienia na broń.
- Certyfikowany trener wewnętrzny.
- Dyplomowany psycholog Psychologii Transportu.
- Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu „Diagnostyki i terapii psychopedagogicznej”.
- Absolwentka studiów podyplomowych „ Zarządzania zasobami ludzkimi z elementami coachingu menedżerskiego”.
- Realizator i wykonawca warsztatów i szkoleń dla sektora biznesu.
- Wykonawca warsztatów psychoedukacyjnych dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, finansowanych ze środków EFS i UE.
- Moderator szkoleń z interwencji kryzysowej dla służb publicznych oraz ratunkowych.

Lek. Przemysław Rymkiewicz
Specjalista chirurgii ogólnej
Ukończył Wydział Lekarski na Gdańskim Uniwersytecie Medyczny. Pracuje w Klinice Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej Szpitala Miejskiego w Olsztynie. Od 2023 jest zastępcą przewodniczącego Sekcji Przepuklin Towarzystwa Chirurgów Polskich. W 2022 roku objął stanowisko koordynatora. Od 2013 roku jest asystentem w Katedrze Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej Wydziału Lekarskiego UWM w Olsztynie.
Jest członkiem European Hernia Society oraz European Association of Endoscopic Surgery. Odbył staże w Homerton University Hospital w Londynie oraz w Aleris Bariatric Centre w Oslo. Ukończył kurs „Dynamiczne USG pachwiny (DIUS)”.
W Warmia Medical Clinic przeprowadza konsultacje z zakresu wszelkiego rodzaju przepuklin i defektów brzusznych, poporodowej niewydolności przedniej ściany jamy brzusznej (PPAWIS), wykonuje USG przepuklin. Kwalifikuje do leczenia operacyjnego schorzeń przewodu pokarmowego, ogólno chirurgicznego i przepuklin. Wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym.

Lek. Marcelina Major
Specjalista Kardiolog
Jest absolwentką Kierunku Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizację odbywała w Oddziale Kardiologii WSS w Olsztynie. Współpracuje z wieloma Ośrodkami Kardiologii na terenie Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz z Oddziałem Kardiochirurgii. Aktualnie pełni funkcję Zastępcy Koordynatora ds. Wojewódzkiego Ośrodka Rehabilitacji Kardiologicznej w Szpitalu im. J. Mikulicza w Biskupcu. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dostosowuje terapię nie tylko pod kątem kardiologicznym, ale również ocenia leczenie całościowo.
Zajmuje się:
- Opieką nad pacjentami z chorobą wieńcową, po zawale serca, po operacjach kardiochirurgicznych
- Diagnostyką i leczeniem nadciśnienia tętniczego oraz przewlekłej niewydolności serca
- Diagnostyką i leczeniem zaburzeń rytmu serca.